Mavipagi 2 Bed and Breakfast

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Ontbijt op kamer
  • Airconditioning

Mavipagi 2 Bed and Breakfast Verona in de wijk Porta Nuova van Verona is een geweldige plek om te verblijven en ligt op afstand van 1 km tot de Arena van Verona. Deze comfortabele bed en breakfast beschikt over Wi-Fi in openbare gebieden en 10 kamers met uitzicht op de stad.

Ristorante Leon d'Oro bevindt zich op circa 500 meter afstand van Mavipagi 2 Bed and Breakfast Verona en is gespecialiseerd in Mediterrane keuken.

Het hotel, gelegen binnen 19 minuten wandelafstand van het Castelvecchio Museum, is ook op een korte afstand van het Museo Lapidario Maffeiano. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals de Sant'Anastasia kerk, op ongeveer 2 km van Mavipagi 2 Bed and Breakfast. Tot de culturele belevenissen in de omgeving behoort de Ponte Pietra, gelegen op ongeveer 25 minuten lopen van dit pand. Het treinstation Verona Porta Nuova ligt binnen het bereik van dit hotel.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Mavipagi 2 Bed and Breakfast Verona
B&B Mavipagi
Mobiele prijsaanbieding

B&B Mavipagi

5 m van de accommodatie
USD 148 USD 133
per nacht
La Magnolia - House
Mobiele prijsaanbieding

La Magnolia - House

8.6
Fantastisch 2516 beoordelingen
16 m van de accommodatie
USD 71 USD 64
per nacht
Compass B&B
Mobiele prijsaanbieding

Compass B&B

68 m van de accommodatie
USD 95 USD 86
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Roomservice
    • Huishouding

    Eten

    • Ontbijt op kamer

    Zakelijke faciliteiten

    • Fax/Fotokopiëren

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 10:00 tot 22:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 09:00
    Licentienummer023091-BEB-00193,IT023091C1G4W32WZZ
    Veelgestelde vragen
    • Welk treinstation ligt in de buurt van Mavipagi 2 Bed and Breakfast?
      Het dichtstbijzijnde treinstation bij Mavipagi 2 Bed and Breakfast is Verona Porta Nuova, op 700 meter verderop.
    • Is internet in comfortabele Mavipagi 2 Bed and Breakfast kosteloos?
      Comfortabele Mavipagi 2 Bed and Breakfast biedt wifi in openbare gebieden gratis aan.
    • 🔤
      Welke talen spreekt het personeel van Mavipagi 2 Bed and Breakfast?
      Het personeel van Mavipagi 2 Bed and Breakfast kan Italiaans en Spaans spreken.
    • Kunnen we onze bagage bij comfortabele Mavipagi 2 Bed and Breakfast opbergen?
      Ja, gasten kunnen hun bagage opslaan in een tassenopslag van comfortabele Mavipagi 2 Bed and Breakfast.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Mavipagi 2 Bed and Breakfast Verona

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten